Ref: 27/01/2021KS_1611762191

Java Developer

Poland, Masovia

Job description

27/01/2021KS_1611762191

Dla mojego klienta z branży finansów poszukuje back-end developera do pracy na strategicznej platformie przetwarzania transakcji w czasie rzeczywistym. Jest to platforma do codziennego podejmowania decyzji i rezerwacji handlowych przez handlowców w różnych liniach biznesowych.

Kandydat na to stanowisko powinien mieć doświadczenie i zainteresowanie budowaniem rozproszonego systemu, który ma być szybki, dokładny i niezawodny.

Twoje obowiązki :

* Projektowanie, wdrażanie i testowanie rozproszonego systemu, który śledzi biznesowe przepływy pracy do przetwarzania transakcji,
* Integracja z zewnętrznymi platformami przy użyciu protokołów branżowych tj. FIX i REST,
* Zapewniaj, ze systemy mogą obsługiwać duże ilości danych,
* Angażuj się we wszystkie etapy rozwoju oprogramowania oraz współpracuj z inżynierami przy wsparciu infrastruktury.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie tą lub innymi aktualnie dostępnymi ofertami, zadzwoń: +48 12 881 1582 i poproś o rozmowę z Kamilem Szczuckim lub wyślij e-mail z aktualnym CV bezpośrednio na adres: k.szczucki@frgconsulting.com.