Ref: 23/06/2020KS_1592932047

Penetration Tester

Poland, Masovia

Job Description

23/06/2020KS_1592932047

Pentration Tester

Posiadam obecnie stanowisko dla doświadczonego Pentestera w branzy Fin Tech. Jako członek zespołu Technology Risk będziesz pomagać chronić firmę i ich klientów przed zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem informacji i cyber bezpieczeństwem.

Będziesz wchodził w interakcje ze wszystkimi częściami firmy, dając ci możliwość rozwoju w samym zespole ds. Ryzyka technologicznego, ale także zdobywając doświadczenie i wiedzę, aby kierować ryzykiem w innych działach firmy.

Obowiązki :

* Prowadzeniepentestówna produktach, rozwiązaniach i platformach (system uwierzytelniana, systemy operacyjne, infrastruktura głosowa, urządzenia sieciowe)
* Współpraca z zespołami, aby wyeliminować luki w zabezpieczeniach produktów, infrastruktury i konfiguracji produktów,
* Ocena projektów pod kątem braków architektonicznych,

Doświadczenie, którego szukamy :

* Doświadczenie w ocenie podatności i testach penetracyjnych dowolnej z wymienionych technologii infrastrukturalnych lub platform,
* Znajomość popularnych narzędzi bezpieczeństwa (metasploit,mimikatz,netcat, scapy, fuzzers, burp/fiddler, wireshark) ó
* Znajomość jednego lub więcej języków programowania (Java, JavaScript, C++, C#,Python, Perl)
* Dobra orientacja w stosie TCP/IP i protokołach sieciowych, * Solidna znajomość koncepcji kryptografii,

Co oferujemy :

* Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,
* Zatrudnienie na poziomie VicePresident/ Executive Director,
* Praca w międzynarodowym środowisku,
* Pełen pakiet świadczeń,
* Coroczny bonus,
* Pakiet relokacyjny.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie tą lub innymi aktualnie dostępnymi ofertami, zadzwoń: +48 12 881 1582 i poproś o rozmowę z Kamilem Szczuckim lub wyślij e-mail z aktualnym CV bezpośrednio na adres: k.szczucki@frgconsulting.com.