Ref: 17/08/2020KS_1597678490

Senior DevOps Engineer

Poland, Greater Poland

Job description

17/08/2020KS_1597678490

Witam serdecznie,

Dla mojego zaufanego partnera biznesowego, który współpracuje z dużymi podmiotami z sektora finansowego oraz ubezpieczeń poszukuje Senior DevOps inżyniera.

Będziesz miał możliwość pracować z najlepszymi ekspertami w IT z pełnym wsparciem w rozwijaniu swoich umiejętności. Jest to komfortowe środowisko, w którym możemy pogłębiać wiedze w takich obszarach jak cloud, blockchain, Big Data czy AI.

Twoje zadania :

* Projektowanie, wdrażanie i koordynowanie automatycznego procesu wydawania oprogramowania,
* Projektowanie i budowanie architektury obsługujące środowiska jednorazowe,
* Ustanawianie narzędzi i praktyk automatycznego zapewniania jakości dla oprogramowania,
* Konfiguracja baz danych i wsparcie migracji,
* Zarzadzanie procesem CI/CD.

Umiejętności jakich szukamy :

* Zaawansowana znajomość języka skryptowego (Python, Bash)
* Praktyczna znajomość w GIT, Maven, Jenkins, Nexus, Jira i Linux/Unix,
* Komercyjne doświadczenie w zakresie CI/CD,
* Znajomość metodologii Scrum,
* Doświadczenie w Docker, Kubernetes oraz OpenShift,
* Dodatkowy plus to doświadczenie z AWS.

Co oferujemy :

* Atrakcyjne wynagrodzenie w formie B2B,
* Możliwość współpracy długofalowej,
* Międzynarodowe środowisko pracy,
* Praca z najnowszymi technologiami,
* Dopuszczlna praca zdalna,
* Pakiet benefitow.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie tą lub innymi aktualnie dostępnymi ofertami, zadzwoń: +48 12 881 1582 i poproś o rozmowę z Kamilem Szczuckim lub wyślij e-mail z aktualnym CV bezpośrednio na adres: k.szczucki@frgconsulting.com.