Ref: 13/07/2020KS_1594653667

Full-Stack Java Developer

Poland, Masovia

Job description

13/07/2020KS_1594653667

Dla mojego klienta z sektora finansowego poszukuje obecnie Java Dewelopera. Będziesz miał możliwość dołączenia do globalnie rozproszonego zespołu, który buduje innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem, Big Data, urządzeń mobilnych i nie tylko.

Twoje obowiązki :

* Jako cześć nowego zespołu będziesz projektować i wdrażać strategiczna architekturę danych oraz opracowywać aplikacje używane w całej firmie, aby wspierać globalna strategie prywatności i dotrzymać krytycznych terminów regulacyjnych,
* Rozwijaj zestawy narzędzi do ochrony prywatności, wspierające odkrywanie danych, klasyfikacji i przepływów pracy,
* Miał wpływ na firmę wdrażając procedury i rozwiązania wykorzystywane do klasyfikacji danych dotyczących prywatności, wykrywania danych oraz ich niszczenia,
* Buduj wielopoziomowe platformy zorientowane na usługi zarządzania danymi w przedsiębiorstwie i zarządzania ryzykiem technologicznym.

Preferowane kwalifikacje :

* Solidne doświadczenie w Javie i GitLab,
* Doświadczenie w tworzeniu architektury zorientowanej na usługi,
* Gruntowna wiedza i doświadczenie we wszystkich fazach SDLC,
* Doświadczenie w debatowaniu, rozwiazywaniu problemów i optymalizacji kodu,
* Dobra znajomość baz danych (MongoDB, Cassandra, ElasticSearch)
* Umiejętność opracowywania baz danych i projektowania grafów (Neo4J, OrientDB)
* Mile widziane doświadczenie z Big Data (Spark, Flink)
* Wiedza w Angularze lub React to dodatkowy bonus.

Co możemy zaoferować ?

* Atrakcyjne wynagrodzenie w formie B2B,
* Możliwość współpracy długofalowej,
* Międzynarodowe środowisko pracy,
* Praca z najnowszymi technologiami,
* Ukierunkowana ścieżkę kariery

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie tą lub innymi aktualnie dostępnymi ofertami, zadzwoń: +48 12 881 1582 i poproś o rozmowę z Kamilem Szczuckim lub wyślij e-mail z aktualnym CV bezpośrednio na adres: k.szczucki@jeffersonfrank.com.