Ref: hfu47_1657129641

Dynamics 365 Konsultant Wdrożeniowy - FINANSE

Poland, Masovia

  • Negotiable
  • Consultant Role
  • Skills: ax, consultant, dynamics ax, dynamics 365, edi, finance, ecommerce, supply chain management
  • Niveau: Mid-level

Description du poste

hfu47_1657129641

Konsultant funkcjonalny ERP Dynamics 365 F&O FINANCE

praca zdalna (1 dzień w miesiącu w Warszawie)

W związku z dalszym rozwojem polskiej działalności tego globalnego klienta powstały nowe role dla specjalistów z zakresu systemu Dynamics.

Obecnie poszukuję dla tego klienta Analityka Funkcjonalnego ERP F&O, który będzie zanalizować wymagania oraz rozwiązywać problemy z wykorzystaniem możliwości ERP. Będziesz łącznikiem pomiędzy klientami a specjalistami ERP, szczególnie w początkowej fazie projektów.

Najważniesze zadania na tym stanowisku:

-konfiguracja odpowiednich procesów biznesowych w AX/D365 oraz upewnienie się, że system jest zgodny z wymaganiami zdefiniowanymi przez klienta
- prowadzenie warsztatów dla klientów, analiza błędów w procesach wykrytych podczas prototypowania.
- specyfikacje funkcjonalne i uzgadnianie ich z zespołem technicznym
- tworzenie dokumentacji technicznej
- testowanie systemu, wsparcie kluczowych użytkowników w testach systemu przez użytkownika
- hypercare
- szkolenie użytkowników kluczowych i/lub użytkowników końcowych

Umiejętności:

Biegle polski i angielski w mowie i piśmie
Praktyczne doświadczenie ze standardowymi funkcjami D365 F&O / AX 2012 oraz uczestnictwo przynajmniej w jednym projekcie wdrożenia systemu Dynamics (end to end)
Rozumienie procesów finansowych (G/L, A/P, A/R, FA)
Umiejętność identyfikacji niestandardowych rozwiązań
Umiejętności prezentacji, pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku
Silna świadomość biznesowa i umiejętności planowania

Co oferujemy:

wyjątkowe realizacje projektowe, które pomagają korporacjom, organizacjom non-profit i organizacjom rządowym przesuwać granice innowacji cyfrowych.

nieograniczone możliwości uczenia się,

korzyści takiejak zakup akcji pracowniczych, elastyczne warunki pracy, zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

możliwość pracy zdalnej

certyfikacje i szkolenia

możliwości cross- trainingu na inne technologie

Mój klient silnie się rozwija i dostępne są równolegle role w obszarze developmentu, konsultingu w obszarze SCM, Produkcji, WMS

jeśli ta rola brzmi ciekawie, wyślij CV lub zapytanie do Anny Zawadzkiej a.zawadzka@nigelfrank.com