• Location: Poland, Warsaw
  • Salary: Negotiable
  • Technology: AWS Jobs
  • Job Type: Permanent
  • Date Posted: 29th May, 2019
  • Reference: KG.29.05_1559144166
Frank Recruitment Group jest globalnym liderem w rekrutacji . Jesteśmy wspierani przez TPG Growth, jedną z wiodących firm private equity na świecie, które zaliczają do swojego portfela Uber, Airbnb, Survey Monkey i Spotify. Od 2006 roku pomagamy firmom różnej wielkości w pozyskiwaniu pracowników stałych i kontraktowych; od start-upów potrzebujących jednego dewelopera do międzynarodowych klientów korporacyjnych budujących kompletny zespół w innym kraju.

Jako ceniony pracownik Frank Recruitment Group będziesz miał szansę rozwijać się oraz swoją karierę w środowisku, w którym na porządku dziennym będziesz spotykał ciekawe wyzwania i gdzie pracownik jest wynagradzany za wartość jaką przynosi firmie.

Senior Recruitment Consultant

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki obejmują:

* Business Development w celu wspierania nowych relacji biznesowych z klientami;
* Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów, którzy spełniają potrzeby rekrutacyjne naszych klientów korporacyjnych;
* Pośredniczenie podczas całego procesu rekrutacyjnego i negocjowania wynagrodzeń;
* Koordynowanie rozmów rekrutacyjnych, negocjacja stawek;
* Tworzenie materiałów marketingowych: tworzenie opisów stanowisk, wystawianie ogłoszeń, aktywność na różnych mediach społecznościowych.

Oczekiwania względem kandydatów:

* Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
* Min 2 lata doświadczenia w rekrutacji 360 stopni;
* Znajomość języka czeskiego, węgierskiego lub estońskiego byłaby wyraźną zaletą, ale nie jest niezbędna;
* Wykształcenie wyższe (preferowane dyscypliny: psychologia, socjologia, prawo, marketing, studia biznesowe);
* Silne umiejętności komunikacyjne i asertywność;

Co oferujemy:

* Konkurencyjne wynagrodzenie;
* Pracę w oparciu o umowę o pracę;
* System nielimitowanego wynagrodzenia prowizyjnego;
* Wiodący w branży program szkoleniowy;
* Jasna ścieżka rozwoju zawodowego.

Nasze dodatkowe benefity obejmują:

* Comiesięczne imprezy integracyjne;
* Udział w prestiżowych wydarzeniach branżowych na całym świecie;
* Ekskluzywne wyjazdy zagraniczne.
* Pakiet medyczny
* Karte Multisport
* Zajecia fitness w biurze